СвітХристиянські новини

У вічність відійшов вчитель Біблії, професор і психіатр Ларрі Крабб

У 76-річному віці відійшов у вічність Ларрі Крабб, вчитель Біблії, психіатр і професор Колорадського християнського університету. Повідомляє christianheadlines.com з посиланням на christianpost.com.

Син Крабба, Кеп, розпочав християнське служіння «The Larger Story» («Більша історія»), спрямоване на натхнення для роздумів християн. Сюди входили твори його батька, який охоплював 40-річну видавничу діяльність.

Хоча в кінці свого життя Ларрі боровся з різними хворобами, він ніколи не переставав довіряти Богові, навіть за найгірших обставин.

«Ларрі тепер може свідчити про невимовну радість і необмежену доброту Бога. Це справді добре з його душею», – пише «The Larger Story».

Ларрі допоміг багатьом наблизитися до Бога, і він також палко вірив і жив своїм життям, знаючи правду Біблії.

«Протягом свого довгого і плідного життя Ларрі Крабб ввів так багато людей у ​​нове і більш енергійне життя з Трійцею, і тепер його смерть продовжує збуджувати нас, щоб ми стали повніше живими до майбутнього, яке чекає на нас на небі … Ларрі прожив своє життя міцно закріплений в істині Писання, і тепер він зцілений, і його віра на все життя вказує нам усім на впевненість у великій перемозі Бога. Яка честь бути частиною його спадщини», – підкреслює «The Larger Story».

Схожі статті

Ларрі спонукало 1 Петра, де йдеться, що саме наша віра, а не наші грошові надбання будуть виставлені, коли християни досягнуть неба.

Крабб також заснував міністерства NewWay, був духовним керівником Американської асоціації християнських радників, а також автором бестселерів.

Читайте також:

Завдяки зусиллям Ларрі, Християнський університет Колорадо створив у листопаді 2018 року Центр університетських консультацій Ларрі Дж. Крабба на базі шкільного кампуса в Лейквуді. Згідно із  заявою Християнського університету Колорадо, Ларрі заснував програму консультування в коледжі.

«У нас було розбито серце, коли ми дізналися про смерть доктора Ларрі Крабба, одного з наших найбільших захисників та друзів, – йдеться в заяві доктора Дональда В. Світінга, президента Християнського університету Колорадо. – Він був лідером, вихователем і духовним радником для багатьох членів спільноти університету. Він мав пристрасть до орієнтації на Христа, біблійно обґрунтованої психології та бачив, як здорові християнські консультації змінюють життя людей».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!