Новини суспільстваХристиянські новини

ЛГБТ намагається заборонити церквам в Україні надавати допомоги гомосексуалістам, які хочуть повернути природню стать

ЛГБТ-спільноти забороняють повернути природну стать людям, які «передумали». Йдеться про різновид  терапії, коли лікарі, психологи, чи християнські організації надають гомосексуалістам духовну чи психологічну допомогу, сприяючи відновленню природньої статі (гетеросексуальності). 
На Facebook-сторінці організації  Freedom House Ukraine розміщено оголошення, що вони збирають дані наскільки в Україні поширена конверсійна (репаративна) терапія ЛГБТ- людей, яка змінює їхню сексуальну орієнтацію або ґендерну ідентичність на гетеросексуальну. Йдеться про різновид  терапії, коли лікарі, психологи, чи християнські організації надають гомосексуалістам духовну чи психологічну допомогу, сприяючи відновленню природньої статі (гетеросексуальності).
Довідка
Конверсійна терапія – комплекс медикаментозних, психотерапевтичних, психологічних, релігійних методів, в результаті яких пацієнт повертається до гетеросексуальної орієнтації.  Іноді до такої «терапії» вдаються з примусу іншими. Проте трапляється, що людина, в надії на зміну, свідомо  шукає допомоги.

Як мінімум  дивною виглядає така ініціатива від «борців» за рівність прав, вони вимагають, щоб у школах впроваджували сексуальну освіту і пропагували одностатеві відносини, а самі забороняють гомосексуалістам повернутися до природньої статі, в першу чергу порушуючи права людини! В прямому розумінні слова, позбавляють можливості та надії на відновлення статі на гетеросексуальну.
Особливо насторожує те, що у своєму опитуванні Freedom House Ukraine особливий наголос робить на релігійні організації. Ціль опитування цієї організації замаскована під «заборонити небезпечні практики», але  має всі ознаки  диктатури.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ] 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button