Блог редактора

Сьогодні, 6 червня в Україні відзначається день журналіста

День працівників ЗМІ, або ж День журналіста, святкують в Україні вже 26 років. Початок цієї традиції поклав в 1994 році президент Леонід Кравчук. День журналіста відзначається згідно з Указом Президента від 25 травня 1994 року щорічно 6 червня.
Слово журналіст і журналістика походить з французької мови. Journal – «газета» – виникло як скорочення словосполучення papier journal і означає «щоденний папір (листок)», що своєю чергою походить від латинського «щоденна звістка». Тобто, журналісти – це вісники, ті, що оповіщають, приносять щоденні звістки.
Наше видання “Слово про Слово” належить до особливої категорії, – до християнської журналістики. Тому для нас найважливішою метою, є поширення християнських чеснот та цінностей в нашому суспільстві.
Християнське видання «Слово про Слово» – це не комерційне медіа служіння, яке має на меті популяризацію християнських ідей та цінностей через статті, новини, соціальні мережі, відео. Щорічно ми охоплюємо близько 2 млн людей різними цифровими й друкованими ресурсами, допомагаючи читачам дивитися на світ через призму Біблії.

Щиро дякуємо Вам, нашим читачам за те, що ви читаєте наші публікації та поширюєте їх в соціальних мережах. Це потужний внесок в поширення християнських ідей в інтернеті.
Протягом останніх років ми намагалися вчасно доносити до Вас інформацію про те, що відбувається навколо, і разом з Вами шукати відповіді на складні запитання. Але зараз розуміємо, що одного лише ентузіазму недостатньо. Тому звертаємося за підтримкою до Вас, щоб далі робити свою роботу якісно.
Зараз нам потрібно зібрати 9000 грн, щоб покращити дизайн сайту та оновити макет друкованої газети.
Слава Богу, за кілька останніх днів ми уже зібрали 6000 грн, залишилося ще 3000 грн. 
Будемо вдячні, якщо ви зможете пожертвувати 30, 50, 100, 200, 500 грн. Ваша пожертва – це Ваш внесок в поширення християнських ідей та цінностей в українському суспільстві
Дякуємо Вам, за те що читаєте нас і підтримуєте нашу діяльність
Підтримайте видання «Слово про Слово», пожертвуйте прямо зараз!

 [do_widget id=elp_widget_donate-2]

 
 
 
 
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button