Домашня » Новини » Три венеричні хвороби у США досягли історичного максимуму

Три венеричні хвороби у США досягли історичного максимуму

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Три венеричні хвороби, що передаються статевим шляхом, досягли історичного рівня випадків зараження інфекцією у 2018 році, згідно з новим звітом Центрів контролю та профілактики захворювань.

Загальна кількість випадків хламідіозу, гонореї та сифілісу продовжувала зростати, досягнувши того, що CDC назвав “найвищим показником у Сполучених Штатах у 2018 році”.

Згідно з повідомленням, яке було опубліковане у вівторок, CDC встановив, що з 2017 по 2018 рік випадки хламідіозу зросли на 3 відсотки до більш ніж 1,7 мільйона випадків, це найбільша кількість таких випадків про які повідомлялося CDC.

Випадки гонореї збільшилися на 5 відсотків до понад 580 000, що є найбільшим числом повідомлених з 1991 року. Також було 115 000 випадків сифілісу, кількість “випадків вторинного сифілісу” зросла на 14 відсотків до понад 35 000 випадків, що є найбільшою кількістю зареєстрованих з тих пір.

CDC пов’язував зростання венеричних хвороб з численними факторами, серед яких вживання наркотиків та бідність, зменшення споживання презервативів серед груп, включаючи молодих людей та геїв, а також скорочення державних та місцевих органів влади на програми запобігання хвороб, що передаються статевим шляхом.

“Венеричні хвороби можуть дорого коштувати для немовлят та інших уразливих груп населення”, – заявив Джонатан Мермін, доктор медичних наук, директор Національного центру профілактики ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів,  та туберкульозу.

“Приборкання венеричних хвороб покращить загальний стан здоров’я нації та зможе запобігти безпліддю, ВІЛ та смерті немовлят”.

У звіті CDC також було виявлено збільшення вродженого сифілісу, який виникає, коли немовля інфікується сифілісом через свою матір, при цьому смерть новонароджених, пов’язана з вродженим сифілісом, зросла на 22 відсотки з 2017 по 2018 рік з 77 до 94 смертей.

Франклін Грем, голова Євангелістської асоціації Біллі Грема та Сумки Самарянина, звинувачує в статистиці соціальне прийняття позашлюбного сексу.  

«Голлівуд зайнятий пропагандою розбещеності у світі — майже кожен фільм, кожне телешоу фокусується на сексі. Приказка говорить, що “секс продається”, – заявив Грем у своєму дописі у Facebook у вівторок.

«Бог зробив нас чоловіками й жінками та дав секс для нас, щоб насолоджуватися шлюбними стосунками між чоловіком і жінкою — не двома чоловіками, не двома жінками. Біблія говорить, що кожен, хто грішить сексуально, грішить проти власного тіла».

Більше про венеричні хвороби:

Потім Грем звернувся до тих, хто, можливо, читає його допис, що має захворювання, що передаються статевим шляхом, пропонуючи їм визнати свої гріхи.

“Бог може пробачити вам! Він може очистити ваше серце, і в Його очах це буде так, ніби ви ніколи не згрішили», – підсумував він.

Джерело: christianpost.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики відхилив пивний законопроєкт

Наступна Стаття

Малюємо наше листя

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *