СвітХристиянські новини

Афганістану загрожує масштабний голод – заява ООН

Афганістану загрожує масштабний голод. Про це заявив директор продовольчої програми ООН Девід Бізлі. Криза зумовлена через конфлікт, посуху та пандемію коронавірусу.

Джерело: Reuters

Бізлі уточнив, що постраждати від голоду в Афганістані можуть 14 мільйонів людей. За його словами, основними причинами насувається голоду є не тільки захоплення влади в країні бойовиками руху «Талібан», але також і пандемія коронавірусу, і кілька років посухи.

Афганістан переживає економічний крах після того, як іноземні країни та установи заявили, що припиняють допомогу та грошові резерви після того, як повстанці талібів-ісламістів захопили столицю Кабул 15 серпня.

Бізлі сказав, що міжнародне співтовариство зіткнулося з деякими дуже складними рішеннями, попередивши, що для народу Афганістану це буде «пекло на землі», якщо економічна ситуація погіршиться.

Читайте також:

«Народ Афганістану зараз потребує допомоги», – сказав він, додавши, що кількість людей, які потребують допомоги, може подвоїтися, якщо міжнародне співтовариство «повернеться спиною» до афганців.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!