Медіа новиниХристиянські новини

Команда BeLightBC розвиває медіа служіння та запрошує долучатися інших

В Україні активно розвивається християнське медіа служіння BeLightBC та здійснює інформаційну підтримку групи церков євангельських християн баптистів в Білій Церкві та Київській області. Повідомляє команда медіа служіння BeLightBC.
За словами організаторів, мета команди, розповідаючи й показуючи життя вірян для слави Бога, допомогти жителям регіону більше побачити, дізнатися і долучитися до життя у світлі Христовому.
На сайті BeLightBC, команда згадує вірш із Біблії, який показує орієнтири в служінні:

«Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі. Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» (Від Матвія 5:14-16).

Як повідомляє команда, уявлення про життя і служіння громади баптистів в нашій країні, на превеликий жаль, до цього дня у багатьох випадках формується під впливом міфів і домислів, породжених ще комуністичною ідеологією. Яка ж справжнє життя за порогом дому молитви баптистів? Сьогодні віряни протестантських церков займають активну громадянську позицію, беруть участь в різних благодійних, культурних та освітніх проєктах. При цьому проповідь Євангелія була і залишається головною місією для будь-якої християнської церкви.

Команда медіа служіння BeLightBC розповідає про життя церковних громад християн баптистів в першу чергу для тих, хто хотів би більше дізнатися про неправославних вірян, але досі, з якихось причин, боїться наближатися до будинку молитви. За короткий термін медіа служіння BeLightBC виросло в досить розвинену платформу що містить: основний сайт, канал на YouTube, паблік, групи та канали в основних соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram. Ресурси BeLightBC дають можливість зазирнути до баптистів прямо зі свого будинку, зі свого комп’ютера або смартфона.
В умовах карантинних обмежень, обумовлених загрозою поширення коронавірусних захворювань (COVID-19), медіа-служіння BeLightBC надає додаткові можливості для координації взаємодії помісних церков в регіоні.
Команда цього медіа служіння донині формується. До основного складу увійшли християни з помісних церков, які працюють як фотографи, відеооператори, відеомонтажери, дизайнери, контент-менеджери, копірайтери, менеджери соціальних мереж, ведучі програм, перекладачі та редактори. Всі вони – волонтери. На сьогодні в команді критично не вистачає людей, що пишуть і перекладають, повідомляє BeLightBC.

«Медіа служіння BeLightBC відкрито до конструктивної співпраці. Наша команда буде рада допомогти вам здійснювати служіння, як євангельської церкви, так і християнської організації. Ми можемо поділитися досвідом свого служіння або безпосередньо зробити для вас вебсайт, монтаж відеоролика або приїхати для фото події, заходу», – зазначає команда.


[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button