УкраїнаХристиянські новини

Кабмін опублікував постанову про продовження карантину: школярі йдуть на канікули

Кабмін оприлюднив постанову, якою уряд вніс зміни до критеріїв адаптивного карантину і продовжив його дію до кінця 2020 року. Текст постанови опубліковано на сайті уряду.
Повідомляє zn.ua.
Перш за все, постановою обмежується час роботи ресторанів та інших закладів громадського харчування з 22 години вечора до 7-ї години ранку, а також посилюється обмеження щодо проведення масових заходів (не більше 50 осіб в “зелених” зонах, до 30 – в “жовтих”, до 20 – в “помаранчевих”). Кабмін також заборонив відвідування глядачами спортивних заходів, крім міжнародних, за якими МОЗ братиме окремі рішення.
Крім того, всім суб’єктам господарювання рекомендується організувати позмінну роботу працівників, при технічній можливості роботи в режимі реального часу через Інтернет зі збереженням зарплати.

Закладам загальної середньої освіти рекомендується встановити з 15 до 30 жовтня 2020 року канікули, а закладам професійної та вищої освіти з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року перейти на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків крім тих, які не можуть цього зробити.
Постановою також збільшуються критерії показників охоплення тестуваннями COVID-19 з 24 до 48 на 100 тис. населення. Нині в Україні усереднений показник за тиждень становить 29,7 тис. тестів на добу. Максимальна кількість тестів на добу досягало 34,295 тис.
Як і прогнозували експерти, з настанням осені ситуація із захворюваністю на коронавірус почала погіршуватися. У деяких областях України лікарні перевантажені хворими на ковід. МОЗ розпочав підготовку тимчасових госпіталів для пацієнтів.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button