Ексклюзив

Коли уже можна читачам голосувати за роботи в конкурсі «Журналістика цінностей»?

Дорогі читачі! Щиро дякуємо Вам, що залишаєтеся разом з нами! Публікування робіт конкурсу «Журналістика цінностей» завершується 17 грудня. Нагадуємо, що матеріали можна прочитати на сайті під рубрикою «Конкурс» та в соцмережах із хештегом #журналістика_цінностей.

Коли розпочинається голосування читацької аудиторії?

У зв’язку з тим, що в останній день приймання робіт надійшло багато творів, ми початок голосування переносимо на 17 грудня.

Отож з 17 по 23 грудня Ви можете ще раз перечитати тексти та вподобати ті, які сподобалися найбільше. Це можна зробити на фейсбук-сторінці або ж в телеграм-каналі. Голосування можливе до 23:59 23 грудня. Всі реакції, поставлені після цього часу, не будуть враховуватися в оцінювання.

Після 23 грудня ми підрахуємо сумарну кількість читацьких вподобайок та балів журі й визначимо переможців. Нагадуємо, що призи отримають 3 найкращі тексти.

Важливо: будьте чесними та об’єктивними у реакціях. Адже чесність — це також цінність. Не потрібно накручувати вподобайки, нехай все буде максимально справедливо.

Остаточні результати конкурсу будуть опубліковані 25 грудня.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button