Україна

Практично кожна дитина в Україні не має постійного доступу до електрики, опалення та води, − ЮНІСЕФ

Від російських ударів по українській енергетичній інфраструктурі страждають близько семи мільйонів дітей, практично кожна дитина в країні не має постійного доступу до електрики, опалення та води. Про це йдеться в заяві Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Джерело: Цензор.НЕТ

Мається на увазі не тільки те, що діти мерзнуть від сильного холоду, а й те, що вони не можуть навчатися в інтернеті, при тому, що уроки онлайн для багатьох школярів − єдиний доступ до освіти, оскільки багато шкіл пошкоджено або зруйновано, вказує ЮНІСЕФ.

Також за відсутності електрики обмежені контакти дітей із друзями та родичами, що негативно позначається на їхній психіці. За оцінками експертів, 1,5 мільйона українських дітей схильні до ризику розвитку депресії, тривоги, посттравматичного стресу та інших проблем із психічним здоров’ям.

ЮНІСЕФ почав відправляти зимовий одяг, обладнання для підігріву води та генератори в прифронтові та звільнені українськими військами райони Харківської, Херсонської та Донецької областей, повідомила виконавча директорка ЮНІСЕФ Кетрін Рассел.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button