СвітХристиянські новини

«Коли починається людське життя?» – в Музеї Створення Світу відкрили виставку немовлят в утробі матері

Музей Створення Світу в США відкрив нову виставку, яка містить реалістичні експонати та 4D-кадри немовлят в утробі матері, щоб відповісти на питання «Коли починається людське життя?». Повідомляє invictory.com з посиланням на The Christian Post.
Виставка вартістю 1,2 млн доларів «Fearfully and Wonderfully Made» відкрилася 25 вересня. Вона містить реалістичні моделі, які демонструють розвиток дитини в утробі матері, 4D ультразвукові відео, а також біблійні та наукові докази того, що людське життя починається із запліднення.
У недавньому інтерв’ю засновник і директор музею Кен Хем розповів, що планував створити виставку, яка була б цікава людям усіх верств суспільства.

«Це є християнським служінням, і ми підтримуємо авторитет Біблії та християнський світогляд, – сказав він. – Аборти – одна з ключових соціальних проблем сьогодення. Ми знали, що через вибори в цьому році аборти стануть ще більш серйозною політичною проблемою. Ми хотіли зробити щось потужне і приголомшливе, що допомогло б людям більше дізнатися про цю проблему».

Назва для виставки «Fearfully and Wonderfully Made» (зокрема, друга частина назви «дивно утворений») взято із Псалма 139:14 «Прославляю Тебе, що я дивно утворений! Дивні діла Твої, і душа моя відає вельми про це!».

Як відзначили її творці, виставка зачіпає питання того, як Біблія говорить про цінність людського життя, і з наукової точки зору доводить, що ненароджена дитина – унікальна особистість.
Як зазначив Кен Хем, за допомогою моделей на дисплеї гості можуть побачити, як дитина розвивається протягом дев’ятимісячного періоду, а також 4D-кадри немовлят, що ростуть в утробі матері. Моделі, як сказав Хем, «захоплюють дух».
Виставка присвячена таким складним проблемам, як викидень і аборт, нагадуючи відвідувачам, що Божа любов здатна зцілити біль, горе і провину. В рамках виставки Музей Створення Світу надає ресурси для центрів вагітності, консультування та усиновлення.

«Ми пояснюємо, що аборт – це вбивство людини, створеної за образом і подобою Божою, і що це [аборт], безумовно, суперечить Божому Слову, – сказав Хем. – Ми пояснюємо це з наукової та біблійної точок зору».

Хем звернув увагу на те, що творці виставки зробили акцент на Божій любові та прощенні.

«Ми виступаємо проти абортів, але виставка фокусується на біблійній значущості нашої цінності, – пояснив він. – Ми ні на кого не нападаємо, але говоримо про реальність такої проблеми, як аборт».

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button