Мультимедія

Ексклюзивне інтерв’ю з російським пастором Юрієм Сіпко про війну в Україні

Що відбувається з Україною та Росією під час війни? Як реагують релігійні лідери на ці події? Чому росіяни підтримали війну з Україною? Ексклюзивне інтерв’ю з російським релігійним діячем, пастором, у минулому головою Російського союзу євангельських християн-баптистів Сіпко Юрієм Кириловичем.

Так звана «релігійна свобода» привела лідерів християнських церков росії до співпраці з імперським режимом. Чому християнські лідери росії підтримали війну?

Чому Путін − головний винуватець розпалювання ненависті в Росії? Про свою позицію проти російської влади, про звернення до Путіна залишити пост президента і піти до монастиря, про покаяння російського народу і зупинку війни.

Чому розмови про покаяння вважаються в Росії злочинними висловлюваннями, а також які трагічні процеси відбуватимуться далі в російській державі? Чи готові росіяни визнати свою провину через війну в Україні?

Про гру Путіна з «червоною кнопкою» та як Путін готує Росію до довготривалої війни.

Дивіться також:

Яке військове протистояння чекає на світ зовсім скоро? Чому Єрусалим та Ізраїль опиняться у центрі подій? З якою метою Росія об’єднується з Іраном? У чому полягає основна мета коаліції?

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Благословенний християнин і пастор, вельми чесна й порядна, мудра і ерудована та по-своєму смілива й відповідальна людина. За свою країну та її народ.
    На превеликий жаль, подібних правдивих віруючих – серед євангельських християн в сьогоднішній рф – буквально одиниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button