Україна

Eldorado.ua створюють імідж соціально відповідального бізнесу

Eldorado.ua, мережа магазинів побутової техніки, восени змінила стиль. Тепер цінності компанії та гасло: «Заради сім’ї» створюють імідж соціально відповідального бізнесу.

Джерело: vsirazom

Таке позиціювання визначає пріоритет сімейних цінностей у корпоративній культурі та формує турботу про сім’ї працівників, зазначила гендиректор Eldorado.ua. На оновленому логотипі зображені батько, мати та двоє дітей.

Досить тривалий час Eldorado.ua називали «Територією низьких цін». Ребрендинг повністю змінив концепцію, місію та візуальний стиль. Вікторія Кривинець, арт-директор агентства, яке розробляло стиль, каже: «Вони (мультяшні герої на логотипі – ред.) розмовляють з нами через емоційну складову техніки. В Ельдородіні ніхто ніколи не скаже “купи нову мультиварку”, але скажуть “заради теплих сніданків”, адже їхнє завдання – нагадати, що найголовніше в житті – це не речі, а приємні сімейні моменти».

Також Віра Вітінська, генеральний директор Eldorado.ua, в інтерв’ю Delo.ua розповіла, що впевненість людини безпосередньо залежить від добробуту її родини. А в саме поняття родини входять батько, мати, діти, а також бабуся, дідусь, брати та сестри та всі інші родичі.

Зокрема, Вітінська зазначила: «Коли йдеться про сімейні цінності, то це насамперед підтримка, турбота та надійність. Адже сім’я – це не лише батьки та діти, а й бабусі й дідусі, брати та сестри, усі рідні та близькі, які піклуються про нас, а ми – про них. Оскільки наші співробітники дбають про те, щоб кожна родина отримувала якісні покупки та обслуговування, ми хочемо подбати про наших співробітників, щоб вони відчували себе впевнено».

Читайте також:

Урочистий захід у Житомирі: на початку червня відкрили 2 будинки сімейного типу

Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!», так коментує ребрендинг: «Eldorado.ua надзвичайно успішно оновлював філософію та концепцію свого бренду. Гасло «Заради сімей» чудово показує місію та покликання цієї торгової мережі. Найстабільнішими клієнтами є батьки, матері, діти, бабусі та дідусі. Зосередженість бізнесу на потребах і цінностях сімей – це як комерційний успіх і соціальна відповідальність водночас.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button