Баптисти

“Господи, помилуй” – твір до ниточки пронизаний сьогоднішніми реаліями

Данило Олійник – соліст Бузівського церковного хору записав кліп з виконанням твору “Господи помилуй”. Твір, до ниточки пронизаний сьогоднішніми реаліями важкої Української історії. Він був написаний в США задовго до війни, але саме зараз актуальний для українців, як ніколи.

Після повномасштабного вторгнення, на Пасху, у соліста Бузівського хору Данила Олійника, виникла ідея заспівати пісню “Господи помилуй”. Цей музичний твір – це біль всього народу України, який молиться, щоб Господь помилував.

Згодом ідея втілити пісню-молитву на екрані з’явилась у диригента хору, ідейника проєкту Віталія Кротика:

“Я просто йшов одного дня по вулиці, про себе наспівував цю пісню і мені в уяві з’явилось зображення як художник, десь на даху старого будинку, починає малювати картину мирного міста, а потім все перекреслює червоними й чорними тонами. Мене, від цієї думки, перехоплювали емоції і я відразу створив групу з церковною медіа командою, всі підтримали й ми почали реалізовувати ідею, зробили запис хору, відзняли кліп”.

Над зйомками та монтажем працювала медіа команда Бузівської церкви євангельських християн-баптистів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button