Блог Себастьяна Тегзи

Хвилююче очікування

Що таке земне життя? Кожен по різному його розуміє. Особисто для мене земне житя – це постійне очікування на зустріч з Христом. І дня немає, щоб я не думав про це. Я маю безліч запитань, які хочу задати Богові. І з великим нетерпінням чекаю на той момент, коли зможу нарешті отримати відповіді на них. Я просто згораю від нетерпіння, коли всі крапки над і будуть розставлені, коли все стане ясно, як білий день, коли нарешті стане очевидно, хто є хто.
Мене ніколи не покидає гостре відчуття своєї кінечності і трепет перед Бескінечністю. Я ніколи не розумів, як можна жити просто їж, пий і веселись, бо завтра помремо. Я ніколи не розумів, як можна жити без Бога, навіть у ті хвилини, коли заперечував Його. Я не боюсь смерті і в мене немає паніки перед нею. Але от що мене дуже сильно хвилює – це момент зустрічі з Богом. Саме це хвилювання пронизує все моє життя. Тому що в цьому житті – все, як в тумані, а в майбутньому – все, як наяву.

Я маю непохитну надію, що буду разом з Богом, але мене з’їдає думка, який Він є насправді, як Він виглядає, що Він мені скаже, а що буду говорити я і як все це буде проходити? Це щось подібне до того, коли люди знайомляться в інтернеті, спілкуються, стають друзями, закохуються і навіть роблять пропозицію, а потім нарешті зустрічаються – і це є дуже хвилюючий момент. Ось таким для мене є це життя – хвилюючим очікуванням на живу зустріч з Тим, кого я полюбив понад усе.
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button