Варто замислитись

Сьогодні ми будуємо будинок, в який вселимося завтра

Жив-був виконроб. Все життя він будував будинки, але став старий і вирішив піти на пенсію.

– Я звільняюся, – сказав він роботодавцю. – Йду на пенсію. Буду зі старенькою онуків няньчити.

Господарю було шкода розлучатися з цією людиною, і він попросив його:

– Слухай, а давай так – побудуй останній будинок і проводимо тебе на пенсію. З хорошою премією!

Виконроб погодився. Згідно з новим проєктом йому треба було побудувати будинок для маленької сім’ї, і почалося: узгодження, пошуки матеріалів, перевірки…

Він поспішав, бо вже бачив себе на пенсії. Чогось не доробляв, щось спрощував, купував дешеві матеріали, бо їх можна було швидше доставити… Він відчував, що робить не найкращу свою роботу, але виправдовував себе тим, що це кінець його кар’єри. По завершенні будівництва, він викликав господаря.
Той оглянув будинок і сказав:

– Знаєш, це твій будинок! Ось візьми ключі й вселяйся. Всі документи вже оформлені. Це тобі подарунок від фірми за довголітню роботу.

Що відчув виконроб, було відомо тільки йому одному! Він стояв червоний від сорому, а всі навколо плескали в долоні, вітали його з новосіллям і думали, що він червоніє від сором’язливості, а він червонів від сорому за власну недбалість. Він усвідомлював, що всі помилки й недоліки стали тепер його проблемами, а всі навколо думали, що він збентежений дорогим подарунком. І тепер він повинен був жити в тому єдиному будинку, який побудував погано…

Читайте також:

Ми всі – виконроби. Ми будуємо наше життя так само як виконроб перед відходом на пенсію. Ми не докладаємо особливих зусиль, вважаючи, що результати цього конкретного будівництва не так вже й важливий. До чого зайві зусилля? Але потім ми усвідомлюємо, що живемо в будинку, який самі збудували.

Адже все, що ми робимо сьогодні, має значення. Вже сьогодні ми будуємо будинок, в який вселимося завтра.

«А що ще шукається в доморядниках, щоб кожен був знайдений вірним».

Джерело: facebook.com/vitaly.bushter

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!