Християнські новини

Християни влаштували мітинг проти дошкільної сексуальної освіти

Законодавці штату Каліфорнія підготували закон про обов’язкову сексуальну освіту в початкових класах, починаючи з 5-річного віку. Згідно з текстом законопроекту, шкільні округи будуть зобов’язані викладати дітям основи гендерного рівноправ’я (в тому числі ЛГБТ-терпимості), а також просвіщати школярів з приводу контрацепції і абортів.
Автори закону вважають, що прийшов час почати розглядати теми фізичного здоров’я і сексуальної освіти з дошкільного віку. Каліфорнійські школярі перебувають на 44-му місці в країні за академічної успішності, але дуже рано стають «експертами» в міжстатевих стосунках, відзначають прихильники законопроекту.
У четвер спеціальна комісія (The Instructional Quality Commission) каліфорнійського Сенату проголосувала за прийняття даного законопроекту, і тепер очікується, що в травні цього року він буде поставлений на голосування в Раді з питань освіти Каліфорнії, пише The Sacramento Bee.
Тим часом кілька сотень каліфорнійців вийшли на площу перед законодавчими зборами штату на мітинг проти прийнятих рекомендацій. Протестувальники вважають, що вводити сексуальну освіту для дітей дошкільного віку занадто рано.
«Я перебуваю тут для захисту моїх батьківських прав, для захисту невинності моїх дітей», – пояснила в інтерв’ю телеканалу KCRA мати двох дітей і громадська активістка Галина Бондар.

Більше про сексуальну освіту:

«Зі своїми батьками ми покинули Радянський Союз, щоб знайти свободу в Америці, – сказала Вікторія Прокопчук, – а тепер дітей відводять від нас з-під носа».

gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button