СвітХристиянські новини

В США офіціантка отримала 12000 доларів після зустрічі з пастором церкви

Вагітна офіціантка, що працює в ресторані Вафельний дім (Waffle House) в Джорджії, отримала пожертвування на суму 12000 доларів і хоче повернутися до церкви після того, як місцевий пастор вирішив їй допомогти. Повідомляє inlight.news.
Все почалося з того, що Евсебія Фелпс, старший пастор місцевої Християнської церкви «Нова віра» (New Faith Christian Church) в передмісті Атланти, залишив через телефон замовлення офіціантці Waffle House Ханне Хілл, а потім приїхав, щоб його забрати.

«Вона була дуже ввічлива, коли говорила зі мною телефоном, і коли я приїхав, то заплатив за їжу і попросив її залишити решту собі», – сказав пастор.

Але, зустрівши її особисто, Фелпс зрозумів, що Ханна вагітна.

«Коли я побачив, що вона вагітна і при цьому працює, мені дуже захотілося віддати їй всі гроші, які були у мене в гаманці, а це близько 40 доларів, – сказав він. – Я передав їх їй і сказав, що просто хочу мати можливість благословити її, щоб вона могла купити що-небудь для малюка».

В ході бесіди дівчина розповіла, що вже на восьмому з половиною місяці вагітності й планує назвати сина Семюелем.

«Річ у тому, що ми втратили нашого сина Семюеля сім років тому в Атланті, – згадує Фелпс. – Зовсім скоро річниця. Я прийшов додому, розповів дружині, що сталося … і подумав: “Послухай, я хочу зібрати 1000 доларів і передати Ханні, щоб вона могла купити все, що їй потрібно для дитини”».

Пастор розповів про цю зустріч у Facebook і запропонував зібрати для дівчини 1000 доларів. До кінця наступного дня друзі та підписники пастора зібрали для Ханни 6500 доларів.
Він планував здивувати її, вручивши гроші в Waffle House. Але в цей день у неї був вихідний. Цей сюрприз транслювався для аудиторії у Facebook Live і підписники самі почали шукати Ханну. Зрештою, їм вдалося зв’язатися з сусідкою дівчини по кімнаті, яка і розбудила сплячу офіціантку. Коли розгублена дівчина приїхала в Waffle House, пожертвування перевищили 12 000 доларів.
Пізніше, відповідаючи на питання журналістів, Ханна розповіла, що змушена жити окремо від батька дитини й ледве зводить кінці з кінцями.

«Я насправді не так вже й часто молюся, – зізналася дівчина. – Релігійною мене не назвеш. Я не росла в церкви та дуже рідко там бувала, але останнім часом я молилася. Бог знав! Я відчувала, що Він знає, що зі мною відбувається…» – доповнила вона.

Завдяки пастору і людям, які зробили для неї пожертви, Ханна заявила, що щедрість, з якою вона зіткнулася, тягне її повернутися до церкви.
За словами дівчини, ці пожертви стали для неї повною несподіванкою, через те, що вона ніколи й нікому не розповідала про глибину своєї боротьби.
Кілька годин тому на офіційній сторінці церкви у Facebook з’явилося повідомлення про те, що на зібрані кошти Ханна придбала свою першу машину. Церква також пообіцяла дівчині допомогти в догляді за обома її дітьми в Центрі раннього розвитку New Faith.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button