Християнські новини

207 чоловік стали жертвами терактів в готелі і церкві в Шрі-Ланці

У неділю, 21 квітня, на Пасху, у церквах і готелях Шрі-Ланки зафіксовано щонайменше шість вибухів. В результаті серії вибухів в Шрі-Ланці 21 квітня загинули понад 200 осіб.
Підтверджене число жертв серії вибухів в Шрі-Ланці перевищило 200. Поранено понад 500. Такі останні дані інформаційних агентств, які посилаються на медиків і поліцію. За даними Reuters, загиблих 207
Всього з ранку пролунало сім вибухів, у тому числі в католицьких храмах і готелях. Обставини вибухів встановлюються. Джерела в службах безпеки уточнюють, що щонайменше в двох церквах вибуховий пристрій могли привести в дію терористи-смертники.
Як повідомив представник Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Василь Кирилич, громадян України немає серед загиблих в Шрі-Ланці.
Жодна з екстремістських угруповань поки не взяла на себе відповідальність за те, що трапилося.
Як повідомив в Twitter міністр економічних реформ Шрі-Ланки Харша де Сілва, серед жертв і постраждалих є іноземці.

Більше про теракти у світі:

Прем’єр-міністр країни Раніл Вікрамасінгх скликав екстрену нараду Ради безпеки в зв’язку з тим, що сталося.

Християни становлять трохи більше 7 відсотків населення Шрі-Ланки. Понад 70 відсотків віруючих в країні – буддисти, понад 12 відсотків індуїсти, близько 9 відсотків – мусульмани. Ряд останніх подій свідчить про зростання напруженості у відносинах між представниками різних конфесій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button