Новини археології

Ізраїльські археологи знайшли 2100-річну садибу в Галілеї

Ізраїльські археологи виявили 2100-річну садибу під час розкопок у регіоні Галілеї. Як повідомляє CBN News, ферма існувала ще до елліністичного періоду Хасмонеїв до народження Ісуса Христа.

Джерело: christianheadlines.com

Династія Хасмонеїв, єврейська династія, правила стародавньою Іудеєю з 142 по 63 роки до н. е.

«Нам дуже пощастило виявити капсулу часу, в якій знахідки залишилися там, де їх залишили мешканці місця, і, схоже, вони пішли поспішно перед лицем небезпеки, що насувалася. Можливо це була загроза військового нападу», – сказав директор розкопок доктор Амані Абу-Хамід.

Абу-Хамід керує розкопками від імені Управління старожитностей Ізраїлю.

Поки що археологи не впевнені, хто жив у старовинній садибі та чому залишив її.

Під час розкопок також були знайдені різні артефакти, включаючи монети, вантажі для ткацького одягу, залізні інструменти та керамічні місткості.

«Гирі для ткацького верстата ще стояли на полицях. Банки для зберігання були цілі. З історичних джерел ми знаємо, що в цей період Юдейське Хасмонейське королівство поширилося на Галілею, і можливо, що садиба була покинута після цих подій, − сказав Абу-Хамід, повідомляє The Jerusalem Post. − Потрібні додаткові дослідження, щоб визначити особи мешканців».

Абу-Гамід також зазначив, що відкриття садиби було безпрецедентним, оскільки жодних інших останків елліністичного періоду Хасмонеїв ніколи не було виявлено.

На місці розкопок виявлено фундаменти будівель, кераміку та інші артефакти X-IX століть до нашої ери. Археологи працюватимуть над збереженням місця та проводитимуть додаткові дослідження його колишніх мешканців.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button