СвітХристиянські новини

Склади зі 150 тисячами друкованих Біблій можуть знести

Суд оштрафував Російське Біблійне Товариство (РБО) за відмову звільнити та знести складські приміщення на території Південного адміністративного округу Москви. Міська влада вимагає звільнити землю, тому що через неї проведуть ділянку Південно-Східної хорди. В іншому випадку влада може знести ці об’єкти. Повідомляє БОГ.NEWS.
Представник РБО Ольга Клік сказала, що на складах зберігаються 150 тис. примірників друкованих Біблій.

Столична влада 16 вересня цього року зажадали від вірян до 21 вересня демонтувати «незаконно розміщені об’єкти» на вулиці Подільських Курсантів.

«Нещодавно нам прийшло повідомлення, про те, що ми повинні демонтувати об’єкти, що знаходяться на території складів. В іншому випадку, вони будуть знесені владою», – розповіла Клік.

Представники РБО відмовилися звільнити склади, через те, що заплатили за оренду землі за третій квартал 2020 року. Саму землю віряни орендують з 2005 року.

«Ми пропонуємо уряду Москви дати нам іншу ділянку землі безкоштовно для будівництва свого складу, а також склад …в безкоштовне користування на тривалий термін до тих пір, поки ми побудуємо свій і оформимо його у власність», – заявила Клік, доповнивши, що столична влада не погодилася на пропозицію.

Закликаємо молитися, щоб ця проблема вирішилася та віряни у цій ситуації були світлом Христовим.

Схожі статті

Склади зі 150 тисячами друкованих Біблій можуть знести
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button