СвітХристиянські новини

6 з 10 американців не вірять, що людське життя «священне»

Приблизно шість з десяти американців не вірять, що людське життя «священне». Про це свідчать результати останнього дослідження.

Нещодавно створений Центр культурних досліджень (CRC) при християнському Університеті Арізони опублікував результати дослідження про те, як американці цінують людське життя. В опитуванні взяло участь 2 000 дорослих американців, повідомляє  invictory.com з посиланням на  The Christian Post.

Серед опитаних лише 39% заявили, що згодні з твердженням «людське життя священне». Слово «священний» команда дослідників визначила «має безумовну цінність».

Тим часом 12% опитаних заявили, що вважають людей «матеріальною субстанцією – біологічними машинами». Ще 12% відповіли, що вважають людей «частиною розуму всесвіту». Разом з цим 69% респондентів прийшли до висновку, що люди «в основному хороші».

Представники Центру культурних досліджень відзначили в доповіді, що бачення людей як просто «в основному хороших» суперечить основоположному біблійному вченню про те, що «люди створені Богом за Його образом, але згрішили й потребують викуплення».

Директор CRC і засновник дослідницької організації Barna Group Джордж Барна заявив, що така думка негативно впливає на поточні суперечки про правоохоронні органи й системний расизм.

«Люди з гуманістичним світоглядом стверджують, що в корені злочинності та насильства лежить бідність, погане виховання, системна дискримінація та інші зовнішні чинники, – пояснив Барна. – І все ж статистика злочинності, політична напруженість, прояви ненависті, моральний розклад Америки свідчать про те, що ми не володіємо вродженою добротою, і не можемо вирішити ці проблеми».

На думку Барна, не можна змінити серця людей, оголосивши расизм поза законом.

«Ви не створите мир, видаючи закони й змушуючи підкорятися, – підсумував Барна. – Кожне суспільство може отримати вигоду з конкретних системних змін, включаючи сучасну Америку. Але будь-які системні зміни, спрямовані на перетворення культури, будуть недовговічні, якщо тільки серця й уми людей не будуть змінені першими».

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button