Новини культуриХристиянські новини

Християнський фільм у віртуальній реальності покажуть людям похилого віку

Компанії MyndVR і HTC VIVE об’єдналися, щоб запропонувати людям похилого віку фільм у віртуальній реальності, заснований на Євангелії від Івана, під назвою «7 чудес».
Повідомляє Telegram-канал t.me/yesheis.
В одному з інтерв’ю засновник і генеральний директор MyndVR Кріс Бріклер повідомив:

«Це один з найбільш творчих способів в історії людства – адаптувати Святе Письмо до сучасної технології віртуальної реальності. Наприклад, коли Ісус годує безліч людей, наші глядачі глибоко занурюються в те, що відбувається, слухаючи Євангеліє від Івана».

Джефф Таннікліфф, колишній генеральний секретар Світового євангельського альянсу і співзасновник Oikos International, зазначив:

«На весіллі в Кані ви потрапляєте на свято, де добре одягнені гості сміються, танцюють, їдять і п’ють. У міру того, як розкривається чудо перетворення води на вино, ви відчуваєте, що перебуваєте прямо тут».
«Незалежно від того, куди нас приведуть технології, ніколи не зміниться той факт, що ми були створені та викуплені Богом, Який любить нас. Бог знає, куди ми прямуємо, і Він вже там», – повідомив Таннікліфф.

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button