Проза

«Іноді, коли все розвалюється на частини, частини можуть фактично вставати, куди слід»

Справа була − гірше нікуди. Капітан Компотекрас Коцорос вів своє старе вантажне судно Середземним морем. Погода зіпсувалася, але у капітана було достатньо досвіду, щоб впоратися з негодою. Судно скрипіло і ламалося, але, як йому здавалося, він був готовий розв’язати технічні проблеми. Однак ситуація була майже критична: корабель ось-ось міг затонути біля скель грецького острова Закінф. Незабаром судно сіло на мілину в невеликій бухті. Всі були живі, але виявилися в пастці, оточені високими скелями. Як же їм розвантажити корабель?

Проблема розвантаження була вирішена, але не так, як хотілося, – спритні остров’яни вкрали цінності з трюму, а також всю суднову електроніку. Капітан викликав поліцію, яка знайшла вкрадені речі й заарештувала винних. Але і на цьому пригоди не закінчилися: влада острова веліла капітанові вивести корабель з бухти власним коштом. А це величезні витрати!

Сидячи на білому пляжі й дивлячись на корабель, капітан подумав, наскільки він гарний на тлі скель. Інші з цим погодилися. Вони сфотографували «Shipwreck Beach» і поділилися знімками в інтернеті. І на острів почали приїжджати туристи, щоб все побачити своїми очима.

Тепер човни привозять в бухту сотні тисяч відвідувачів. Там вони можуть подивитися на старий вантажний корабель і навіть піднятися на борт. Потік туристів зробив острів Закінф найбагатшим з прилеглих островів. Так низка невдач і втрат обернулася несподіваними надбаннями.

Читайте також:

Біблія розповідає про безліч важких бід, що відбулися з Йосипом, в тому числі про те, як брати продали його в рабство. Але в кінці історії ми бачимо, що ці жахливі події привели Йосипа до влади над наймогутнішою імперією. Наступного разу, коли твоє життя буде здаватися тобі катастрофою, згадай, що Бог може все привести до щасливого кінця. Ситуація може бути важкою, але Бог благий.

Схожі статті

«Не бійтеся! – відповідав їм Йосип. – Хіба я замість Бога можу що-небудь робити? Так, ви задумували чинити зо мною зле, але за задумом Бога це благом великим обернулося, щоб зробити нині очевидне: врятувати життя стількох людей!» (Бут. 50:19, 20).

Кім Пекхем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button