Новини культуриХристиянські новини

12-річна дочка Дженніфер Лопес написала з нянею християнську книгу

Емма Муньїс, 12-річна дочка відомої актриси та співачки Дженніфер Лопес написала дитячу християнську книгу разом зі своєю нянею, з якою юна письменниця молиться перед сном. Книга має назву «Господи, допоможи мені!».
Повідомляє inlight.news з посиланням на Premiere Christian News.
Книга «Lord help me!» («Господи, допоможи мені!»), написана Еммою Муньїс вийшла у світ 29 вересня.
Юна письменниця розповіла, що написала цю книгу разом зі своєю нянею, з якою вона зазвичай молиться перед сном.
В інтерв’ю журналу People Еммі розповіла, що почала молитися в п’ять років і вважає, що розмова з Богом допомагає їй долати великі та маленькі проблеми.

«Я дійсно сподіваюся, що діти зможуть навчитися молитися, ділячись цією книгою і поширюючи силу молитви після її прочитання», – сказала вона.

У книзі також яскраво простежується любов Еммі до тварин. Вона розповіла, що лінивці – її улюблені тварини, і вона хоче запобігти їх вимирання, жертвуючи притулкам лінивців.
У синопсисі книги сказано: «У всіх нас кожен день бувають моменти, коли нам може знадобитися невелика допомога. Деякі з них маленькі, наприклад, прокидатися в школу або ладити з братом чи сестрою. А інші великі, наприклад, допомога в порятунку планети й всіх її створінь – особливо лінивців!

Але прохання до Бога про допомогу завжди дає нам сили пройти через все. Емма Муньїс ділиться своїми щоденними молитвами, щоб запропонувати сім’ям спосіб знайти мир і силу у вірі».
Мама дівчинки Дженніфер Лопес написала на сторінці у Twitter:

«Так пишаюся моєї Еммою, коли вона ділиться своїми щоденними молитвами у своїй найпершій книзі «Господи, допоможи мені!».

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button