Новини суспільства

Українських біженців у Європі стало менше

У вересні кількість громадян України, які шукають міжнародного захисту в країнах ЄС, зменшилася, і найбільше це явище спостерігається в Польщі, Німеччині та Франції. Про це свідчать дані Європейського статистичного бюро, оприлюднені Shengen Visa Info.

Джерело: РБК-Україна

За даними Європейського бюро статистики Eurostat, восени Польща прийняла на 13 735 осіб менше, ніж у серпні, а кількість громадян України, яким запропонували тимчасовий захист у Німеччині та Франції, зменшилася на 10 160 і 2 830 осіб відповідно.

Водночас більше українців зареєстровано в деяких інших країнах Європи, наприклад, в Ірландії 900 осіб, у Данії 345 і на Кіпрі 105.

«Відносно чисельності населення країн ЄС найвище співвідношення громадян України, яким було надано тимчасовий захист, зафіксовано в Естонії (1,8 на тисячу жителів), Польщі (1,4) та Литві, Латвії та Ірландії (по 1,0)», − зазначили у Євростаті.

Читайте також:

Чому Стамбульська конвенція не захищає жінок від насильства?

Як повідомлялося раніше, за даними Агентства ООН у справах біженців, від початку війни до кінця серпня кількість перетинів кордону з Україною становила 12 млн осіб, при цьому Україну за цей період повернулося 5,3 млн осіб.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button