Протестанти

Дитячі клуби відкрили місіонери CITA в Запоріжжі

У Запоріжжі місіонери “Христос є відповідь” відкрили три клуби для дітей та підлітків з малозабезпечених сімей.

Місія продовжує служити під час війни переселенцям та людям, що залишились у зонах бойових дій, на Сході, Заході та Півдні України. Жовтневий огляд роботи місіонерів – далі.

Джерело: Прес-центр місії “Христос є відповідь”

Дитячі клуби відкрили місіонери CITA в Запоріжжі

В бідних районах Запоріжжя з’явилися три дитячі клуби для малозабезпечених, де діти різного віку обідають, разом з місіонерами CITA виконують домашнє завдання зі школи, весело проводять час в іграх та конкурсах, цікаво вивчають Біблію за програмою “Суперкниги”.

Місіонери кажуть, що перш за все хотіли б подружитися з дітьми та допомогти їм пізнати Божу любов:

клуби для дітей

“Мета таких зустрічей – дружба з дітьми різного віку. Надалі ми розподілимо учасників за окремими напрямками – діти, підлітки та молодь. На основі таких клубів ми плануємо створювати домашні групи, долучаючи дітей та їхніх батьків до недільних богослужінь у церквах міста. На жаль, у зв’язку з масовими обстрілами Запоріжжя кількість дітей на клубах тимчасово зменшилася, але зустрічі все одно проходять, а діти приводять своїх друзів”.

Команда місіонерів CITA у Запоріжжі збільшилась на дві місіонерські сім’ї, які переїхали із Західної України на допомогу до цього міста.

Схід України

Дитячі клуби відкрили місіонери CITA в Запоріжжі

З Гуляйполя, що у Запорізькій області, на прохання місцевого голови місіонери евакуювали кількох інвалідів.

Мешканці цього міста, а також інших селищ області отримали продуктові набори та почули Євангеліє.

Дитячі клуби відкрили місіонери CITA в Запоріжжі

Місіонери у Запоріжжі, крім дитячих клубів, служать в наметах, де моляться за людей, роздають християнську літературу. Цього разу до них приєдналася євангелізаційна команда з Києва. Регулярно вони на вулиці годують гарячою їжею безпритульних та малозабезпечених людей. На такі заходи збирається понад 100 осіб.

Дитячі клуби відкрили місіонери CITA в Запоріжжі

Київська команда місіонерів з гуманітарною допомогою з’їздила на Донбас, у звільнений Лиман. Люди отримали продуктові набори, ліки, християнську літературу та почули Євангеліє.

Захід України 

Нові християнські борди від CITA з’явилися вулицями Рівного та Острога (Рівненщина) із закликом до молитви за українських воїнів, а також з нагадуванням містянам про єдиний шлях спасіння – Ісуса Христа.

Місіонери “Христос є відповідь” західного регіону країни майже щотижня проводять очні клініки, в тому числі, у виправній колонії Рівненської області. Люди дякують не тільки за безкоштовні окуляри та консультацію лікаря, але й за Слово Боже, яке чують на очних клініках, та добре ставлення до них.

Черговий наклад Всеукраїнської християнської газети кількістю 130 тис.примірників надруковано для розповсюдження по Україні серед місіонерів, церков та волонтерів.

Примітно, що цей інструмент євангелізації досі актуальний, особливо серед старших людей. Місіонери кажуть, що за контактами, вказанами у газеті, до них телефонують з проханням про молитву та за відповіддю на нагальні питання. Через духовні консультації люди звільнялись від спроб самогубства, отримували хрещення Святим Духом та приходили до церков.

Південь України

До Миколаєва прибула гуманітарна допомога із США. Місіонери “Христос є відповідь” роздають найнеобхідніше в лікарнях, хоспісах, в’язницях, літнім та нужденним людям міста.

Ще весною церква “Благодать” у Ноксвиллі штату Теннесі при підтримці CITA у США зібрала для українців, що постраждали від війни, найнеобхідніше: продукти харчування, засоби гігієни, одяг, взуття, спальники, матраци, ковдри, дитячі речі, медичні набори.

Щотижня Новоодеська команда місіонерів CITA проводить дитячі клуби у Миколаєві та області. А також відвідує одиноких, інвалідів, літніх людей з продуктовими наборами та ліками у селах, де гуманітарна криза та до яких важко дістатися. Нерідко вони єдина надія  на виживання для мешканців віддалених сіл.

Місія веде свою діяльність із 2014 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!