Християнські новини

У грі з нечистою силою – про святкування Хеллоуїна

Російська Православна Церква застерігає від святкування старовинного кельтського свята Хеллоуїна, називаючи це іграми з нечистою силою, в яких людина завжди програє.
Голова Синодального відділу із взаємин Церкви та суспільства протоєрей Всеволод Чаплін вважає, що за допомогою Хеллоуїна темні сили часто намагаються змусити людину повірити в те, що їх немає, і «ніби би пограти «в них».
«Перше – це обман, а друге – це серйозна небезпека. У грі з бісом легко загратися і потрапити під неабиякий вплив», – сказав представник РПЦ.
За словами протоєрея, будь-який священик на сповіді зустрічав людей, які зізнавалися в тому, що їх «ігри в нечисту силу або ігри з цією силою завершувалися хворобами, стражданнями, внутрішньою порожнечею».

Більше про святкування Хеллоуїна:

«У грі з нечистою силою завжди виграє саме вона, тому насправді людям тільки здається, що це прикол – нешкідливий і веселий. Нечисті сили думають інакше, і обов’язково «приколюются» над тобою – так, що ти цьому зовсім не будеш радий», – цитує КореспонденТ.Net слова священика.
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button