Варто замислитись

Що таке ясновидіння з християнської точки зору?

Біблія рішуче засуджує практику спіритизму, окультизм, ясновидіння і т.д. (Левіт 20:27; Повт. З. 18: 10-13). До цієї категорії відносяться гороскопи, карти Таро, астрологія, гадалки, хіромантія та ін.
Ця діяльність заснована на концепції того, що існують боги, духи або померлі рідні та близькі, які можуть давати вам рекомендації та вказівки. Цими «богами» або «духами» є демони (2 Коринтян 11: 14-15).
Біблія не дає нам жодних підстав вважати, що загиблі близькі можуть або хочуть зв’язатися з нами. Якщо вони були віруючими, то вони знаходяться в Раю, насолоджуючись найдивовижнішим місцем в спілкуванні з люблячим Богом. Якщо вони не були віруючими, то знаходяться в пеклі, страждаючи в нескінченних муках за те що відкинули Божу любов були неслухняні Йому.

Отже, якщо наші близькі не можуть зв’язатися з нами, то, як же віщуни, ясновидці та інші отримують настільки точну інформацію? Давно вже відомо як можна отримувати інформацію, використовуючи звичайні, доступні кожному засоби. Іноді всього лише за допомогою телефонного номера, а потім пошуку в інтернеті гадалка може отримати імена, адреси, дати народження і вступ в шлюб, дані про членів сім’ї і т.д. Разом з тим, не можна заперечувати, що ясновидці іноді знають речі, про які дізнатися неможливо. Де ж вони отримують цю інформацію? Відповідь на це – сатана і його демони. 2 Коринтян 11: 14-15 говорить нам: «І не дивно, бо сам сатана прикидається Ангела світла, а тому не велика це річ, якщо й слуги його прикидаються слугами правди, але кінець їх буде по справах їх». У Діяннях 16: 16-18 розповідається про ясновидицю, яка могла передбачати майбутнє доти, поки апостол Павло не вигнав з неї демона.
Сатана намагається виглядати доброзичливим і готовим допомогти, він намагається здаватися хорошим. Диявол і його демони дають надприродну інформацію ворожбитам з метою захопити їх в те, що заборонене Богом. Те, що здається невинним на перший погляд, в кінцевому підсумку сковує людину ланцюгами й дозволяє сатані контролювати й знищувати їхнє життя.
1 Петра 5: 8 проголошує: «Будьте тверезі, пильнуйте, бо противник ваш диявол ходить, як ричить лев, шукаючи, кого поглинути». У більшості випадків ясновидці обманюють самі себе, швидше за все не знаючи справжнього джерела інформації, якою вони володіють. У будь-якому випадку, яким би джерело інформації не було – ніщо близьке до спіритизму, чаклунства, астрології й т.д. зле в очах Бога як засіб отримання інформації.
Як же Бог хоче, щоб ми дізнавалися Його волю в нашому житті?
Просто: 1) вивчайте Біблію (2 Тимофія 3: 16-17) і 2) моліться про мудрість (Якова 1: 5).

Джерело: Апологетика Біблії

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button