Актуальне

Гарна жінка – це особистість, а не тіло

Жінки, ви – особистість. Ви не тіло, на яке дивляться.

Я молився на днях. У віці шістдесяти дев’яти років я все ще чоловік, а чоловіки мають тягу до сексуальної привабливості – витріщаючись на те, на що ми не повинні дивитися, чи дивлячись занадто довго на те, на що ми мали б кинути простий і чистий погляд.

Я їду в аеропорт і мої очі час від часу спалахують, коли люди проходять повз. Я просто шепочу Господу: «Боже, допоможи мені побачити жіночі очі». Коли я говорю «очі», я не маю на увазі макіяж; я маю на увазі «побачити людину». «Боже я хочу бачити людей, а не тіла. Допоможи мені», – молюсь я.

«А окрасою їм нехай буде не зовнішнє, заплітання волосся та навішання золота або вбирання одеж,  але захована людина серця в нетлінні лагідного й мовчазного духа, що дорогоцінне перед Богом» (1 Петра 3:3-4).

Жінки повинні це почути – чоловіки теж, – але, жінки, почуйте: ви – особистість. Не тіло, щоб прикрашати його.

Після того як ви усвідомите це, тіло знайде відповідний одяг і відповідну косметику, і відповідну зачіску, і все інше. Це вже не ваш бог. Це вже не те, чим ви живете. Будь ласка, не живіть для цього. Нехай окрасою їм буде захована людина серця в нетлінні лагідного й мовчазного духа. Якщо слово «мовчазний» має для вас негативний відтінок, спробуйте слово «безтурботний» або «спокійний».

Схожі статті

Деякі жінки можуть поскаржитися: «Жінки завжди повинні мовчати. Жінкам не дозволено говорити». Я сумніваюся, що саме в цьому вірші ці слова говорять про жінок, болісно обмежених в правах, а скоріше про красивих своїм спокоєм жінок, які подібні до спокійного ставка чи озера. Це тиха безтурботність.

Петро продовжує говорити цим жінкам: «Не бійтеся нічого». Це мій тип жінки. Безстрашна перед обличчям американського фінансового краху. Без страху за своїх дітей. Безстрашна перед лицем труднощів у церкві. Це сильні жінки, і їх сила приходить зсередини. Це не та сила, яка побудована увагою з боку інших. Кінозірки завжди намагаються вразити сексуальною позою і тим, який сексуальний їх одяг, яка сексуальна їх фігура, як сексуальні їх волосся. Чому вони це роблять? Влада. Вони знають, у що чоловіки закохуються або на що люблять подивитися. Беручи певний зовнішній вигляд, вони відчувають себе при владі.

Святі жінки сподіваються на Бога

Петро каже, що влада хороша, і він каже нам, де знаходиться реальна влада. Влада знаходиться в особистості, в серці. В людині, чиє серце лагідне, що відплачує добром за зло, маючи могутню рішучість робити не більше того, що робив Ісус, коли висів на хресті. Сильні жінки тихі, спокійні й безтурботні в дусі, що в очах Бога дуже, дуже цінно.

Петро пояснює причину такого роду краси й сили: «Бо так само колись прикрашали себе й святі ті жінки, що клали надію на Бога й корились своїм чоловікам» (1 Петра 3: 5). Він повертає нас до святості. Це наше покликання. Чи не це те, для чого ви живете, жінки (і чоловіки)?

«…Святі ті жінки, що клали надію на Бога…». У цьому ключ. Чи сподіваєтеся ви на схвалення вашого чоловіка? Ви сподіваєтеся на звернення вашого чоловіка? Чи сподіваєтеся ви на чоловіків навколо вас, і на те, чи подобається їм те, що вони бачать? Або ви сподіваєтеся на Бога?

Це не означає, що ви не хочете, щоб ваш чоловік звернувся, або що ви не хочете мати ніякого впливу на нього, або що ви не хочете, щоб люди дивилися на вас з прихильністю. Це тільки означає, що у вас є пріоритети й Бог є всім для вас. Бог є все. Ваша надія в Бозі. Ваша ідентичність в Бога. Ваше задоволення в Бозі. Ви отримуєте вашу надію і ваше майбутнє і вашу радість від Бога.

Автор – Джон Пайпер / By John Piper. © 2016 Desiring God Foundation.

Website: desiringGod.org

Джерело:

ieshua.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button