Притчі

Про мудрого осла – притча

Одного разу осел впав в колодязь і став голосно кричати, кликати на допомогу. На його крики прибіг господар осла і розвів руками, адже витягнути тварину з колодязя було неможливо.

Тоді господар вирішив так: «Осел мій вже старий, і йому недовго залишилося, а я все одно хотів купити нового молодого осла. Цей колодязь вже зовсім висох, і я вже давно хотів його засипати й викопати новий. Так чому б відразу не вбити двох зайців – а ну, засиплю я старий колодязь, та й осла заодно закопаю».

Недовго думаючи, він запросив своїх сусідів – всі дружно взялися за лопати й стали кидати землю в колодязь. Осел відразу ж зрозумів, що й до чого, і почав голосно кричати, але люди не звертали уваги на його крики й мовчки продовжували кидати землю в колодязь. Однак дуже скоро осел замовк. Коли господар заглянув в колодязь, він побачив наступну картину – кожен шматок землі, який падав на спину осла, він струшував і приминав ногами. Через деякий час, на загальний подив, усіх осел виявився нагорі й вистрибнув з колодязя! Так ось…

Читайте також:

Можливо, у вашому житті було багато всяких неприємностей, і в майбутньому життя буде посилати вам все нові й нові. І всякий раз, коли на вас впаде чергова грудка, пам’ятайте, що ви можете струсити її і саме завдяки цьому піднятися трохи вище. Таким чином ви поступово зможете вибратися з найглибшого колодязя.

Кожна проблема – це камінь, який життя кидає в вас, але, ступаючи по цих каменях, ви можете перейти бурхливий потік.

Схожі статті

Джерело: ChristianProverbs

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button