Світ

У США 21,5% невіруючих почали читати Біблію через пандемію коронавірусу

Нове дослідження виявило, що близько 20% нехристиян зацікавились Біблією з тих пір, як коронавірус поширювався по всьому світу
Опитування замовило християнське служіння «Фонд Джошуа» та проведене організацією McLaughlin & Associates.
У опитуванні взяли участь 1000 американців, серед яких були християни і невіруючі. Метою цього опитування було дізнатися більше про їх духовні реакції на кризу.

Зокрема, близько 44% опитаних американців вважають, що глобальна пандемія коронавірусу та економічний крах є закликом повернутися до віри у Бога і знаком того, що Суд Божий наближається. Крім того 21,5% опитаних заявили, що вони не тільки почали читати Біблію під час карантину, а і слухати проповіді, біблійні вчення та пророцтва в інтернеті.
Щодо християн, то 40,1% респондентів сказали, що «читають Біблію більше, ніж будь-коли, дивляться або слухають біблійні вчення та християнські проповіді в Інтернеті, оскільки вони не можуть ходити до церкви».

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button