Новини суспільстваХристиянські новини

День батька – 20 червня: історія, значення, традиції

20 червня відзначається Міжнародний день батька. Кожна дитина може привітати свого тата й подякувати за турботу та батьківську працю. У це свято важливо звернути увагу на вагомість батьківського виховання для дитини.

Джерело: unian.ua

Історія виникнення Дня батька

Історія відзначення Дня батька пов’язана з жінкою Сонорою Додд. Вона разом з 5 братами й сестрами виховувалася батьком-одинаком Вільямом. Для дівчини тато був прикладом мужньої людини й відповідального батька. Тому вона звернулася до мерії й запропонувала провести батьківський день, з метою висловити подяку Вільяму.

Тому в 1910 році 19 червня у США вперше відсвяткували День батька.

Згодом, Президент США Ліндон Джонсон у 1966 році оголосив 3-ю неділю червня національним святом – Днем батька.

З 2019 року свято відзначається в Україні.

Значення свята та традиції у цей День

У День батька необхідно звернути особливу увагу на вагомість батьківського виховання для дитини. Тато відіграє дуже вагому роль в житті малюка і вчить його багатьом речам, яким не може навчити мама.

У свято часто проводять соціальні акції, семінари та виставки, а також обговорюються проблеми батьківства і роль батька в суспільстві.

У День батька вітають всіх чоловіків, які є батьками, а також дякують своїм татам. У сім’ях влаштовують святкові обіди, на яких татам дарують подарунки.

Читайте також:

Батько – це дуже відповідальна роль перед Богом, сім’єю і суспільством. Тому редакція «Слово про Слово» бажає всім татам виховувати своїх дітей, ґрунтуючись на духовно-моральних підвалинах. Нехай Господь буде в центрі вашої родини.

Бажаємо, щоб ви, чоловіки, теж сказали слова, які колись промовив ізраїльський воєначальник Ісус Навин: «…А я та дім мій будемо служити Господеві» (Ісус Навин 24:15 б).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button