Новини суспільстваХристиянські новини

Волонтери в Рівному виготовляють захисні маски-екрани для лікарів

В Рівному християни волонтери почали виготовляти захисні маски-екрани для лікарів. Перші зразки вже передали в інфекційне відділення.
Як тільки у Рівному зпочаткували ініціативу #підвезимедика, при перших же зустрічах із лікарями, медсестрами, стало зрозуміло, що вони не завжди мають елементарні засоби захисту контактуючи із хворими людьми, тим паче носіями коронавірусу.
Про це повідомив ініціатор акції, ректор Рівненської Духовної Семінарії ХВЄ, керівник обласного осередку Всеукраїнського Собору Олександр Третяк, йдеться на сайті rivnenews.

“Чекати поки нам привезуть з Китаю, займе трохи часу. Тож не гаючи часу ми розпочали процес.
Компанія «Юмікс» забезпечила необхідним матеріалом. Анатолій Клімчук та Рекламна агенція “Bravo” взялись за виготовлення. Сьогодні передали перші зразки в інфекційне відділення Рівненської МЦЛ, для апробації та користування”, – розповів Олександр Третяк.
Також, отримали захисні маски екрани Рівненська обласна дитяча лікарня, відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених.
“Сподіваємось тепер наші медики будуть більше захищені. Як бачимо прості речі можуть рятувати життя. Дякую всім небайдужим хто допомагає нашим медикам”, – каже Олександр Третяк.

Джерело: rivnenews

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!