СвітХристиянські новини

41% німців думають більше про сенс життя під час кризи коронавірусу

Опитування показує, що жінки мають більш екзистенційні питання, ніж чоловіки, протестанти та католики – це ті, хто більше думає про сенс життя.
У розпал коронавірусної кризи було багато статей, публікацій у соціальних мережах та розмов про можливі рішення, побоювання та сподівання.
Здається, багато людей вже не вірять у молитву і не покладають свою віру в Бога. Натомість вони покладають усю надію на науку, сподіваючись, що вакцина буде знайдена, або в економічні заходи, щоб жодна людина не втратила роботу, як пояснюють політики.

Але робота над вакциною може зайняти місяці, і тисячі малих та великих підприємців у всьому світі не повністю переконані у обіцянках своїх політиків. У середині всього цього люди мають багато часу, щоб глибше продумати та поставити собі питання.

Сенс життя

Дослідження на ринку і соціальних досліджень Інституту INSA-Consulere (Erfurt) від імені німецького новинного сайту Ідея, показує, що 41% німців говорять, що вони «більше почали думати про сенс життя» через пандемію коронавірусу.
Це не так для 46% респондентів, 8% не знали, а чотири відсотки не надали жодної інформації.
Крім того, жінки мають більш екзистенційні запитання (45%), ніж чоловіки (38%), тоді як молоді люди значно менше, ніж літні люди (30 проти 45%).

Політичне і релігійне забарвлення опитування

Опитування також фіксує відповіді політичних партій і виявляє, що 50% виборців Керівної ХДС і 48% виборців лівоцентристів соціал-демократів СДПД зазначають, що вони більше думають про сенс життя через Covid-19.
Серед Зелених 43% роблять те саме, тоді як лише 33% виборців лівої та 30% партії націоналістичної партії заявляють, що зараз більше думають про сенс життя.
Щодо релігійних переконань, то 35% респондентів із вільним церковно-протестантським походженням все більше замислюються про сенс життя, будучи тими, хто найменше стурбований цим.
Згідно з опитуванням, 38% протестантів, що не конфесійні, 45% католиків і 48% протестантів державної церкви  ставлять собі екзистенційних питань більше, ніж до пандемії.

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button