СвітХристиянські новини

Facebook, Instagram та WhatsApp зазнали значних збоїв і зараз недоступні

4 жовтня, о 18:20 стався масштабний збій найбільших соціальних мереж.  Соціальні мережі Facebook та Instagram, зазнали збою – ці сайти недоступні.

Джерело: НВ

Користувачі також скаржилися на проблеми з месенджером WhatsApp. Служба Messenger, за допомогою якої користувачі можуть спілкуватися, також недоступна. Причина цього досі невідома.

За даними сервісу Down Detector, велика кількість повідомлень про збої почалася близько 18:20. Через деякий час Facebook повідомив, що їм відомо про проблеми з доступом до платформи. Компанія заявила, що наполегливо працює над розв’язанням цього питання.

Читайте також:

Пост був розміщений у Twitter.

«Ми знаємо, що деякі люди мають проблеми з доступом до Facebook. Ми працюємо над тим, щоб якомога швидше нормалізувати ситуацію, і приносимо вибачення за можливі незручності».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button