Християнські новини

Нік Вуйчич закликав парламентарів молитися за Україну

26 вересня до ВРУ завітав Нік Вуйчич, відомий проповідник, мотиваційний оратор, людина-легенда для багатьох християн. Він відомий тим, що попри відсутність рук і ніг, не лише веде повноцінне життя, але і надихає інших рухатись вперед і ніколи не здаватися. «Я щасливий і нічого не потребую»,- звик повторювати про себе Нік. В стінах парламенту він говорив про віру, надію, духовні цінності і майбутнє України.

Напередодні візиту до парламенту він зібрав 10 тисяч українців в столичному Палаці спорту. «З Богом все можливо!»- таким став головний меседж його виступу.

Послухати Вуйчича в несесійний тиждень зібралося кілька десятків народних депутатів ВРУ, серед яких Людмила Денісова, Максим Бурбак, Павло Унгурян, а також міністр освіти та науки Лілія Гриневич і уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. Тому говорили переважно про підростаюче покоління та його духовні цінності.

Нік зазначив, що нині українська молодь покидає країну в пошуках кращого життя. Але майбутнє України – саме за ними. Тож треба виховувати націю за принципами моральності, патріотизму та найкращих духовних цінностей.

«Ніхто не досконалий. Треба лише кожного дня бути кращою версією себе, – сказав Нік- Бо в підсумку дивляться не на те, скільки у вас грошей чи який інтелект –а на те, яка ви людина».

Говорячи про майбутнє суспільства, не оминули і тему Реформації. Адже наступний рік Україна проведе під гаслом R-500. Нік Вуйчич впевнений, що це гарна можливість доторкнутися до нашої духовності і реформувати серця більшості людей. Тоді  нашу країну чекають позитивні зміни  в усіх сферах життя. «Це Божий план для України»,- підсумував він.

Присутні в залі були вражені від зустрічі з Ніком. Зокрема, народний депутат ВРУ Павло Унгурян назвав його взірцем волі і сили духу: «Це наш брат,згусток Божої енергії, який вчить нас перемагати несприятливі обставини життя», – сказав він. Павло на правах голови міжфракційного об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» (та координатора оргкомітету R-500) запросив Ніка взяти участь в освітніх заходах, присвячених року Реформації. Адже той здатен мотивувати, надихати, змінювати світогляд невіруючих мирян.

Більше про Ніка Вуйчича:

В кінці зустрічі Нік запросив всіх парламентарів помолитися за свій народ, свою місію в парламенті та майбутнє держави. Ніхто не відмовився. Вперше за всю історію існування парламенту депутати як один стали на коліна в молитві перед Богом. Дійсно, велику роботу Він проводить в нашій державі. З Богом можливо все!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button