СвітХристиянські новини

В ЄС заговорили про необхідність посилення цензури в соцмережах

Жозеп Боррель, верховний представник Євросоюзу з закордонних справ і політики, заявив про важливість протистояти будь-яким порушенням незалежності демократичних інститутів та краще регулювати зміст соціальних мереж. Повідомляє Політична теологія.

Боррель свою думку висловив у контексті протестів у США, що відбулися 6 січня.

«Те, що ми бачили в середу, було лише кульмінацією дуже тривожних подій, що відбуваються в усьому світі в останні роки, – зазначив Жозеп. – Не тільки в США, а й в усьому світі є політичні лідери, як в опозиції, так і все більше у владі, які готові підірвати демократичні інститути».

Якщо миритися з цим усім, вважає Боррель, «демократичні цінності» можуть загинути.

За словами дипломата, щоб уникнути цієї долі, ми повинні негайно протистояти будь-яким порушенням незалежності демократичних інститутів, будь-яким демагогічним виплескам з боку популістських лідерів, кожної підбурювальної та що розпалює ненависть мови демагогів, кожної кампанії дезінформації та фальшивих новин, які підживлюють і заохочують ворогів демократії.

Також Боррель пише про потребу «краще регулювати зміст соціальних мереж». У такому контексті політик похвалив плани Єврокомісії щодо посилення цензури у соцмережах, які були презентовані на початку грудня минулого року.

Як повідомляє Політична теологія, 3 грудня 2020 року Єврокомісія презентувала «План дій щодо європейської демократії», який передбачає запровадження кримінальної відповідальності за використання «мови ненависті». Покарання за «неполіткоректні» висловлювання мають діяти на території абсолютно всіх держав-членів. Також у плані йдеться про зміни до законодавчих актів із метою посилення підзвітності суб’єктів, що надають Інтернет-послуги.

Проте уряд Німеччини не вважає правильним рішенням блокування облікового запису Трампа в Twitter. У Берліні підкреслюють, що це повинно відбуватися в рамках, встановлених законодавцем, а не за рішенням приватних компаній.

Нагадаємо, що Президенту США Дональду Трампу Facebook, Instagram і Twitter закрив доступ до його власних облікових записів. Це призводить до того, що багато користувачів йдуть з Facebook та Twitter до інших альтернативних майданчиків.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!