СвітХристиянські новини

Церква в США почала приймати пожертвування криптовалютою

Церква Бек-Бей в Сент-Мартіні (штат Міссісіпі) стала першою південною баптистською церквою, яка запропонувала своїм прихожанам здійснювати пожертвування криптовалютою.

Джерело: inlight.news

Пастор Адам Беннетт, який народився на узбережжі  Мексиканської затоки, штату Міссісіпі, несе служіння в церкві з 2005 року і з 26-го вересня запропонував криптовалюту як варіант пожертвувань.

«Це не прийнято сьогодні в церквах, але в майбутньому стане більш популярним способом пожертвувань, оскільки все більше людей будуть цікавитися криптовалютою», – сказав Беннетт.

Крім біткойнів (BTC), в списку прийнятої криптовалюти стали Ethereum (ETH), а також Bitcoin Cash (BCH), DAI, Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC) і USD Coin (USDC).

Поговоривши з декількома парафіянами, які захоплюються криптовалютою, Беннет побачив великий інтерес. Потім він провів невелике дослідження і виявив, що Армія Порятунку вже приймає криптовалюту. Вивчив їх платформу і в підсумку вирішив використовувати іншу, закликаючи інших провести власне велике дослідження, перш ніж наслідувати цей приклад.

Він назвав це активом, і наголосив, що, якщо хтось хоче пожертвувати криптовалюту церкві, вони зможуть це зробити і потім церква продаватиме цей актив і використовуватиме ці кошти для місії. Він додав, що вже існують некомерційні організації, які використовують криптовалюту для переказу грошей з однієї країни в іншу. Оскільки транзакції в деяких країнах третього світу проходять довго і дорого, некомерційні організації використовують криптовалюту для ефективного отримання фінансування для таких проєктів, як будівництво свердловин.

Читайте також:

«Для місіонерської роботи у нас є люди, які служать в інших країнах. Завдяки криптовалюті ми можемо швидко перерахувати їм гроші, протягом декількох хвилин або навіть секунд, за дуже невеликий процент. Потім вони просто перекажуть гроші в будь-яку валюту, необхідну для виконання операцій на місцях », розповів пастор Беннетт.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button