Блог Себастьяна Тегзи

Євангеліє − це не про евакуацію на небо, а про деокупацію землі

Запам’ятайте, друзі: Євангеліє − це не про евакуацію на небо, а про деокупацію землі!

«З того часу Ісус почав проповідувати й говорити: «Покайтесь, бо Небесне Царство БЛИЗЬКО»… І ходив Ісус по всій Галилеї, навчаючи по їхніх синагогах, звіщаючи Добру Новину про Царство й вигоюючи всяку хворобу й всяку недугу в народі» (Мт. 4:17,23).

«Блаженні тихі, бо вони успадкують ЗЕМЛЮ» (Мт. 5:4).

«Отче наш… Хай ПРИЙДЕ Твоє царство, нехай буде воля Твоя як на небі, ТАК І НА ЗЕМЛІ» (Мт. 6:10).

«Бо створіння очікує нетерпляче виявлення синів Божих. Створіння було підпорядковане суєті не добровільно, а через того, хто його підкорив, у надії, що й саме СТВОРІННЯ ВИЗВОЛИТЬСЯ від рабства тління, на свободу слави дітей Божих» (Рм. 8:19-21).

«[Бог] дав нам пізнати тайну Своєї волі, той задум доброзичливий і ухвалений у Ньому (Христі), щоб, коли настане повнота часів, здійснити його – об’єднати все у Христі: НЕБЕСНЕ Й ЗЕМНЕ» (Еф. 1:9-10).

Зі слів апостола, створіння очікує не знищення, а відновлення. А задум Божий полягає в тому, щоб об’єднати у Христі небесне і земне, а не забрати нас із землі.

Коротше, Євангеліє – це про Божу деокупацію землі, а не про нашу евакуацію на небо.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button