Світ

Лише 3 відсотки християнських місіонерів зосереджуються на «неохоплених»: звіт

Новий звіт показав, що лише три відсотки християнських місіонерів у всьому світі зосереджуються на «неохоплених» людях, тобто на людях, які ніколи не чули про Євангеліє Ісуса Христа і не були в церкві.

Джерело: christianheadlines.com

Згідно з даними The Travelling Team, наведеними глобальним служінням євангелізації East-West, у всьому світі налічується близько 400 000 християнських місіонерів. Серед них лише 3,3 відсотка зосереджені на «неохоплених групах людей», які інакше називають UPG («unreached people groups»).

«Коли ми говоримо «неохоплені», ми говоримо не просто про втрату, ми говоримо про доступ. «Неохоплені» означає, що вони навіть не мають доступу до Євангелія. Немає ні церкви, ні християн, ні Біблії… Бог не просто наказав нам донести Євангеліє серед якомога більшої кількості людей. Він наказав нам донести Євангеліє серед усіх народів», – сказав пастор Девід Платт з Біблійної церкви МакКлін у Вашингтоні, округ Колумбія.

Проєкт Джошуа, організація, яка відстежує зусилля з євангелізації в усьому світі, стверджує, що групи людей класифікуються як неохоплені, якщо менше ніж 2 відсотки з них вважають себе євангельськими християнами та менш як 5 відсотків дотримуються будь-якої форми християнства.

Крім того, ресурси UPG зазначили, що для охоплення всієї групи потрібно щонайменше 2 відсотки населення.

У той час як наразі населення Землі становить понад 7,7 мільярда людей, приблизно 3,2 мільярда вважаються неохопленими або малоохопленими.

Схожі статті

За даними East-West, є понад 700 000 груп людей, приблизно 41,7 відсотка загального населення, які вважаються неохопленими.

Служіння також назвало численні причини, чому ці групи людей залишаються неохопленими, наприклад, фізичні, політичні та культурні бар’єри.

Фізичні перешкоди, такі як важкодоступна місцевість, як-от гори та віддалені села, ускладнюють євангелістам донесення до людей Євангелія.

Крім того, культурні та політичні бар’єри заважають зусиллям з благовістя, особливо для людей, які живуть у країнах, де переважають іслам, індуїзм, буддизм або народна релігія, та де є переслідування християн.

Як повідомляє The Christian Post, засновник East-West Джон Мейзел стверджував, що Бог прославляється, коли Його люди вирішують ризикувати, досягаючи загублених за допомогою Євангелія.

«Найбільша насолода для Бога полягає в тому, що Його діти через віру вирішують вийти з безпечного човна, щоб зустрітися з Ним і наслідувати Його керівництво», — написав  він у дописі в блозі.

«Ви покажете мені християнина без пристрасті до оточуючих, хто поза Христом, а я покажу вам християнина без бачення, який грає безпечно», — сказав він.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button