Моя історія

Цей християнин прийняв іслам, але потім зустрів Ісуса в надприродному сні, і це все змінило

Майк Вестерфілд перебував у кризовому стані. Вихований як «релігійний християнин», Майк був залучений до своєї церкви й навіть іноді проповідував. Але коли у нього не знайшлося відповідей для ув’язнених-мусульман, які передавали йому ісламську літературу у флоридській в’язниці, він зробив немислиме. Він прийняв іслам.

Майк просто не був упевнений в Трійці і в тому, як її захищати, а в’язні-мусульмани, яких він відвідував щодня, відчували його слабкість.

Свою історію Майк розповів у потужному відеоролику «Я знайшов істину»:

«Врешті-решт я відмовився від християнства і прийняв іслам. Я був мусульманином протягом 12 років і деякий час відвідував ісламський університет в надії стати мусульманським імамом або вченим. Приблизно через 7 років я почав переосмислювати роль Ісуса після того, як дізнався більше про іслам і його брехню.

Я почав переглядати свої старі книги з християнської апологетики з біблійного коледжу, який я відвідував, і почав читати Біблію. Я також почав переглядати літературу Лі Стробела “Справа за Христа”, “Справа за віру”, дивився відео Раві Захарія. Врешті-решт мене познайомили з Абду Мюрреєм, який працював в Embrace the Truth International, він був колишнім мусульманином, який став християнським апологетом. Він був першим колишнім мусульманином, якого я зустрів і з яким міг поділитися своїми думками та сумнівами. Він говорив зі мною відкрито і не засуджував мене. Він вислухав, чому я зараз розглядаю можливість виходу з ісламу після того, як свого часу був фанатично ним захоплений.

У 2012 році мені приснився сон про Ісуса, і в ньому я був весь у Його крові! Я не міг зрозуміти, чому мені приснився цей сон, але він був дійсно дивовижним, і я не міг викинути його з голови. Кров Ісуса заливала всю сцену в моєму сні. Я намагалася втекти від неї, але вона покрила мене повністю! Я відчував такий мир і любов, а темно-карі очі Ісуса пронизували мою душу!

Я зателефонував Абду Мюррею і розповів йому про свій сон, і він був шокований! Тієї ночі, коли мені приснився сон, він і Джош Макдауелл молилися, щоб Ісус з’явився мені уві сні і показав себе!

Бог Небесний милостиво почув їхню молитву і послав мені сон, який переконав мене, що Його крові більш ніж достатньо для прощення моїх гріхів. Алілуя!

Відтоді я знав у своєму серці, що Ісус − Син Божий. Але залишити іслам було нелегко.

Нарешті, через рік, у січні 2013 року, я повністю віддав усе Ісусу і народився знову! Це було неймовірно! Ісус ніколи не залишав мене.

Сьогодні я благословенний тим, що закінчив магістратуру з християнських наук. Я маю честь служити Ісусу Христу. Я маю привілей служити Ісусу Христу як моєму Господу і Спасителю. Мені дуже подобається ділитися Євангелієм, особливо з мусульманами, які відчайдушно потребують прощення, яке може принести тільки Хрест Христа».

Майк розповів свою історію у відеоролику під назвою «Невідворотна любов Ісуса». Він молиться, щоб цей ролик надихнув інших християн звернутися до мусульман.

Майк каже: «Якщо хтось із ваших рідних або друзів залишив віру і прийняв іслам, не опускайте руки. Продовжуйте молитися. Продовжуйте любити їх. Попросіть своїх друзів молитися за них. Штурмуйте ворота раю разом. Так робив мій батько, і Бог відповів на його молитви. Не здавайтеся, бо це питання життя і смерті».

Джерело: 1.cbn.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Радислав Тацюна

Аспірант кафедри богослов’я НПУ ім. М.П. Драгоманова, керівник програми «Прикладне богослов'я» денного відділення, викладач богословських дисциплін

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!