Новини суспільстваХристиянські новини

Утвердження християнських цінностей у суспільстві – відбувся Форум «Всі разом!»

На Форумі «Всі разом!», який відбувся 30 січня у Києві, учасники обмінювалися досвідом і спільною стратегією щодо утвердження євангельських цінностей у суспільному житті. Повідомляє рух «Всі разом!».

Серед учасників форуму − лідери руху «Всі разом!», пастори, політики, активісти, чиновники, бізнесмени та інші діячі різних сфер суспільного життя.

За словами пастора та депутата Черкаської міської ради Павла Валенчука, у християн є важливе завдання у владі – змінити людську свідомість та політичну культуру міста.

Успіхами перемог в суді щодо захисту інституту сім’ї поділилася юрист руху «Всі разом!» Елеонора Дібрівна. Також вона розказала про взаємодію з народними депутатами та протидію законодавчим ініціативам.

Щодо адвокації християнських цінностей у владі закликав лідер політичної партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

Ігор Плохой, який є головою ГО «Християнський фронт», наголосив на рекордній участі кандидатів-християн на місцевих виборах та закликав об’єднувати у спільну коаліцію прохристиянські, консервативні та традиціоналістські рухи.

Ольга Дацька, куратор всеукраїнської кампанії «Всі разом – за сім’ю», презентувала роботу сімейного руху в умовах карантинних обмежень. А Максим Танцюра, активіст, розказав про акції в різних містах на підтримку природного шлюбу.

Ірина Іваськів, багатодітна мама, досвідчена авторка і методистка, презентувала методичний посібник для вчителів і організаторів підліткових таборів «Моя стать. Шлюб і сім’я». Продовжила презентацію заступник директора Асоціації сексологів та сексотерапевтів України Святослава Федорець.

Керівник проєктів руху «Всі разом!» Роман Аблязов презентував роботу «Кабінету експертів» у 2020 році.

Про консолідацію, як вектору взаємодії різних традиціоналістських рухів, наголосив голова Центру політичних студій «Доктрина» Ярослав Божко. Він заявив про важливість консолідації, і що зможе структурувати політичний сектор консервативного політичного і громадського крила суспільства та забезпечить вплив утвердження природних цінностей і прав. А також зазначив на необхідності створити об’єднаний аналітичний центр.

Олександра Шрамова, докторантка Страсбурзького університету, голова ГО «Захист прав дітей до народження» наголосила на важливості запліднення, як точки відліку появи нової людини. Вона зазначила, що якщо є людина, у неї вже є природні права.

Щодо праці у напрямку протидії канабісної пропаганди на рівні держави, наголосив член правління ГО «Рух протидії наркоманії та наркокорупції» Роман Ступницький. Він вважає, що легалізація канабісу призведе до стрімкого зростання і поширення наркоманії в суспільстві.

Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!», презентував сайт «Дискваліфіковані» – реєстр державних службовців та політиків, які діють проти інституту сім’ї та природних цінностей в Україні.

Читайте також:

Також під час Форуму різні пастори та депутати ділилися досвідом передвиборчої програми та інші аспекти своєї кампанії й проаналізували відмінності регіонів України та нове виборче законодавство.

А деякі учасники розказали про вуличні заходи на сімейну тематику, підкресливши важливість цих заходів.

Фотографії можна подивитися на сторінці у Facebook:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=VsiRazom&set=a.2410875862369378 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button