Домашня » Новини » Cлужба захисту дітей Норвегії назавжди забрала у сім’ї трьох дітей

Cлужба захисту дітей Норвегії назавжди забрала у сім’ї трьох дітей

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

Barnevernet, служба захисту дітей Норвегії, назавжди забрала у матері-американки та батька-литовця трьох дітей. Про це з посиланням на матір дітей пише християнський телеканал CBN.

Наталя Шутакова, громадянка США, яка в минулому році переїхала до Норвегії з Атланти (штат Джорджія), і її чоловік, громадянин Литви Зігінтас Алєксандравічус, сьогодні в останній раз зустрілися зі своїми дітьми. Відтепер батькам буде дозволено відвідувати їх лише 3 рази в рік, передає християнський телеканал.

«Наші серця розбиті, я не можу стримати сліз, — сказала Наталія в інтерв’ю CBN News. — Сьогодні жахливий день, ще один удар по нашій родині».

«Ми в останній раз зустрілися з дітьми, і відразу після цього зателефонував наш адвокат і повідомив про те, що рішення було винесено не на нашу користь, — сказала Наталія. — Але це не дивно, тому що цей суд належить Barnevernet. Тепер ми будемо подавати апеляцію до звичайного суду, Tingrett, і там у нас є більше шансів перемогти».

Служба захисту дітей забрала дітей після того, як старша дочка Бріджіта, засмучена тим, що батьки за якусь провину забрали у неї телефон, вигадала історію про те, що вона піддається вдома жорстокому поводженню. Потім вона зізналася, що збрехала, і зняла для судді відео з визнанням, але воно не було взяте до уваги.

На відео Бріджіта каже: «Тепер я дуже шкодую. Я хочу повернути маму з татом. Я хочу повернути мою сім’ю».
За словами Наталії, її чоловік Зігіс був депортований з США через відсутність імміграційного статусу, і рік тому сім’я змушена була переїхати до Європи, де батькові сімейства вдалося отримати хорошу роботу в столиці Норвегії Осло.

Діти записалися в місцеву школу, почали вивчати норвезьку мову, і сім’я почала адаптуватися в новій країні.
Старша дочка, 11-річна Бріджіта, одного разу в чомусь завинила, і в якості покарання мати вирішила на час забрати у неї недавно подарований на день народження стільниковий телефон. Бріджіта розповіла про цей випадок в школі, і в той же день, пізно вночі, в будинок увірвалася поліція.

«20-го травня, коли діти вже спали, приїхали з поліції й Barnevernet-Служба захисту дітей і забрали їх», – розповіла в інтерв’ю «Слов’янському Сакраменто» Наталія Шутакова.

«У понеділок, 16 вересня я показала відео Бріджіти в суді. На наступний день, у вівторок її телефон виявився зламаний. Я не сумніваюся, що це було зроблено спеціально, щоб не дати їй знімати ці відео, які вона публікувала на своїй сторінці в Tiktok », — розповіла Наталя кореспонденту CBN News.

Більше про батьківство:

Раніше Шутакова повідомила “Слов’янському Сакраменто”, що поліція Норвегії закрила кримінальну справу проти сім’ї іммігрантів за браком доказів.

У червні сім’я звернулася до віцепрезидента США Майкла Пенса з проханням розібратися в даній ситуації, створивши відповідну петицію на сайті CitizenGo. На даний момент під проханням підписалося 22 тис. чоловік.

Джерело: gcshelp.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.


Попередня Стаття

Анонс: начальник управління охорони здоров'я ОДА Володимир Богайчук дав інтерв'ю сайту "Слово про Cлово"

Наступна Стаття

Понад 120 шкіл розпочали впровадження програми “Основи сім'ї”

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *