Варто замислитись

Світло і темрява

Відомий російський філософ О. І. Герцен стверджував: «…гріх ховається в темряві, безчестя боїться світла: для нього темрява є необхідною – не тільки, щоб ніхто не дізнався, але і для посилення нечистих бажань, які прагнуть забороненого плоду. Гріх, показаний при світлі, зникає; йому стає ніяково у привідкритих дверях, тому він або зникає, або очищується…»

Грішити – легко, каятися – важко. Щире каяття перед очима Бога гонить гріхи з нашого життя. Їм немає місця, коли світло Христа осяює наше серце та життя.

Більше про гріх:

У відомій Біблійній бесіді Никодима з Ісусом є слова: «Суд же такий, що Світло прийшло в світ, але люди полюбили темряву більше, ніж світло, бо діла їхні були злі. Бо кожен, хто чинить зло, ненавидить світло і не йде до світла, щоб не викрилися діла його. А хто творить правду, йде до світла, щоб діла його виявилися, тому що вони вчинені в Бозі» (Ів. 3:19-21).

Анатолій Власов

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button