Світ

Обрано слово 2022 року і це − пермакриза

Пермакриза «Permacrisis» − слово, яке описує відчуття життя під час війни, інфляції та політичної нестабільності − було обрано словом 2022 року Словником Collins Dictionary. Про це повідомляє BBC.

Джерело: Укрінформ

«Це підсумовує, наскільки жахливим був 2022 рік для багатьох людей», − сказав Алекс Бікрофт, представник Collins Learning.

За його словами мова може бути відображенням того, що відбувається в суспільстві та світі загалом, але цього року з’являється виклик за викликом.

Бікфорт наголосив, що зрозуміло, що люди можуть відчувати, що «ми перебуваємо в постійному стані невизначеності та тривоги» після того, як «пройшли через потрясіння, спричинені Brexit, пандемією, суворою погодою, війною в Україні, політичною нестабільністю, енергетичною кризою та кризою вартості життя».

Читайте також: 

Як повідомлялося раніше, словом 2021 року за рішенням укладачів словника англійської мови Collins Dictionary було «невзаємозамінні токени» (NFT).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!