СвітХристиянські новини

Через пандемію число бідних людей у світі збільшиться: прогноз Світового банку

За прогнозами Світового банку, число людей, що знаходяться в стані «крайньої бідності», в цьому році збільшиться на 88-115 млн через пандемію коронавірусу.
Повідомляє lb.ua з посиланням «Інтерфакс-Україна».
У 2020-2021 роках ця цифра збільшиться на 150 млн.

«Через пандемію і глобальну рецесію понад 1,4% світового населення виявиться в стані крайньої бідності. Для того, щоб розгорнути ситуацію до скорочення бідності, державам потрібно підготуватися до економічних змін після пандемії COVID-19, забезпечивши рух капіталу, трудових ресурсів та інновацій в нові напрямки бізнесу», − зазначає президент групи ВБ Девід Малпасс.

За визначенням Світового банку, в стані «крайньої бідності» знаходяться люди, що живуть менш ніж на $ 1,9 в день. Число таких людей в цьому році, як очікується, складе від 9,1% до 9,4% світового населення.
При відсутності пандемії коронавірусу, рівень «крайньої бідності» у світі в поточному році склав би 7,9%, відзначають у Світовому банку.
За словами Світового банку, близько 82% людей, які опиняться в стані «крайньої бідності», будуть з країн із середнім доходом.

Пандемія коронавірусу, яка погіршила наслідки військових конфліктів і змін клімату, зробить недосяжною мету усунення бідності у світі до 2030 року без прийняття швидких і великих заходів, йдеться в огляді організації. За оцінками Світового банку, у 2030 році глобальний рівень бідності складе близько 7%.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button