війна

Внаслідок війни окупанти РФ пошкодили в Україні понад 1200 об’єктів культурної інфраструктури

З початку повномасштабного вторгнення російські окупанти пошкодили в Україні понад 1200 об’єктів культурної інфраструктури. Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Джерело: risu.ua

Також він зазначив, що серед цих пошкоджених об’єктів – понад 500 пам’яток культури.

Водночас вже обговорюється із західними партнерами питання відновлення пошкоджених або зруйнованих об’єктів культурної інфраструктури, повідомив Ткаченко.

Колеги на Заході запитують, наскільки під час війни доречне питання підтримки відновлення. Але українська сторона переконує, що «доречне».

Як зауважив міністр, наразі не можна використовувати бюджетні кошти для відновлення. Однак все одно є фінансова допомога від західних партнерів та, навіть від донорів, у тому числі українських.

Читайте також:

Зазначається, що після 24 лютого понад 200 тисяч об’єктів культурної спадщини України евакуювали в безпечні місця.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button