Світ

Християнська благодійна організація відправить 100 000 Біблій переслідуваним віруючим

У сучасному світі нам досить важко уявити відсутність доступу до Святого Письма, але, на жаль, це повсякденна реальність для мільйонів віруючих у всьому світі. Тому благодійна організація Open Doors вирішила зробити Різдвяний подарунок десяткам тисяч християн у розмірі 100 000 Біблій.

Джерело: sobor

Після успішної кампанії збору коштів «Вівторок дарування» організація боротьби з переслідуваннями продовжує традицію контрабанди Біблій, яка бере свій початок у 1955 році, коли засновник організації, брат Ендрю, ховав Біблії у своєму автомобілі Volkswagen Beetle і доставляв їх до країн, вороже налаштованих до християн.

Девід Каррі, президент Open Doors, був вражений успіхом кампанії: «Сьогодні нам потрібно діяти, як ніколи раніше, і бачити американців, готових протягнути руку допомоги − надихає, − наголосив він. − Це суттєво змінить життя переслідуваних християн у всьому світі».

Щодо того, як Писання доставляється християнам у небезпечні регіони, Open Doors повідомляє, що екземпляри Біблії відправляються по можливості та приносяться особисто. В інших регіонах Біблії поширюються у цифровому форматі, а в деяких навіть таємно друкуються всередині країни.

Каррі сказав у заяві перед збором коштів, що Open Doors вважає, що люди «мають свободу поклонятися або не поклонятися».

Читайте також: 

«Це включає їхній власний вибір мати екземпляр Слова Божого для себе, замість того, щоб уряд або бойовики приймали це рішення за них», − пояснив він. − Ми знаємо з досвіду, що доступ до Писання може забезпечити не лише духовне зростання, а й втіху та силу у важких обставинах».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button