Актуальне

Страшно довірити своє життя Богу?

«А я вбогий та бідний, за мене подбає Господь: моя поміч і мій оборонець, то Ти, Боже мій, не спізнюйся» (Пс. 39:18).

Більшість людей бояться по-справжньому довіритися Богові, бо вважають, що з Ним життя стане нудним. Прийдеться змінити стиль життя, відмовитися від веселощів і почати притримуватися суворих правил.
Але насправді Христос, прийшовши у наше життя, не згортає його, а навпаки, робить повнішим. Він проявляє в нас нашу справжню природу і відкриває те, для чого ми були створені. Він розширює наш горизонт і дає побачити досі не видиме. Можливо, ваше життя зараз не таке погане, але Бог приготував для нас життя з надлишком. Він не саджає мене в маленьку в’язницю, а любить мене. Він дає мені свободу.
Щоб краще передати думку, наведу приклад своїх дітей. Коли вони були зовсім малими, їм зовсім не потрібно було бути дуже духовними, щоб я звернув на них свою увагу. Я просто любив їх і радів від усього, що вони намагалися зробити, адже були моїми дітьми, а я був для них батьком.
Більше про довіру Богові: https://www.slovoproslovo.info//chomu-potribno-viriti-v-boga/
Бог – наш Небесний Батько. Він створив вас і мене, і Він радіє нами. Він хоче благословити нас і вже дав нам усе для життя і довіри до Нього. Він любить нас більше, ніж нам здається, чому б не довіритися Богові прямо зараз?.

Рік Уорен

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button