Світ

Частка християн в Ізраїлі менше 2 % – дослідження

Християни становлять 1,9 % населення Ізраїлю. Згідно з даними, оприлюдненими Центральним бюро статистики Ізраїлю напередодні Різдва, в Ізраїлі проживає приблизно 182 000 християн, що становить 1,9 % населення країни.

Джерело: invictory.org

Згідно з опублікованими даними, 76,7 % ізраїльських християн є арабами, а більшість решти є членами єврейських сімей, які приїхали до Ізраїлю згідно з «Законом про повернення».

Більшість християн живуть на півночі Ізраїлю. Найбільшим «християнським» містом є Назарет з 21 400 християн, за ним Хайфа і Єрусалим на третьому місці. Християнське населення в Ізраїлі зростає зі швидкістю 1,4 % на рік, що нижче, ніж в інших громадах.

Читайте також:

Статистичні дані Міністерства соціального забезпечення показують, що ізраїльські християни, як правило, мають високий рівень щастя, а частка членів громади, які потребують соціальної підтримки, значно нижча, ніж євреїв або арабських мусульман. Дослідження показують, що 84 % ізраїльських християн задоволені своїм життям, а 68 % працюючих християн задоволені своїми доходами.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Із наведеної тут статистики не зрозуміло, чи до числа християн в Ізраїлі були зараховані, зокрема, месіанські євреї чи ні…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!